Przeczytaj Urodzeni mordercy

Urodzeni mordercy

PODZIEL SIĘ

Trudno jest uwierzyć, że ktoś urodził się zły. Zazwyczaj okropne czyny tłumaczymy okolicznościami w jakich ktoś był wychowywany lub niefortunnym zbiegiem okoliczności. A jednak…

Jeffrey Dahmer
Seryjny morderca i kanibal, zwany „Milwaukee Monster” w latach 1978-1991 zabił i poćwiartował 17 nastoletnich chłopców i młodych mężczyzn. Jak się okazuje już od wczesnego dzieciństwa miał obsesję na punkcie zwłok. W pobliskim lesie torturował zwierzęta, robił ich sekcje, nabijał na pale czaszki psów.
Edmund Kemper
Stał się znany jako „The Coed Killer”, po tym jak zamordował 10 osób, w tym dziadków ze strony ojca i matkę. Uznawany był za maszynę do zabijania, miał 206 cm wzrostu, ważył ponad 113 kg, a jego IQ wynosiło 145. Ofiary mógł pokonać nie tylko fizycznie, ale także psychicznie. W dzieciństwie złość wyładowywał zabijając koty lub zakopując je żywcem.
Jerry Brudos
Znany jako „Luster Killer” lub „The Shoe Fetish Slayer” zamordował co najmniej 4 kobiety w Oregonie w latach 1968-1969. Już od dzieciństwa miał obsesję na punkcie butów na wysokich obcasach, które potem stały się jego fetyszem. Kiedy w dzieciństwie przyniósł szpilki do domu matka kazała mu je wyrzucić on jednak potajemnie je trzymał, potem kradł buty na wysokich obcasach. Jako 17-latek zaatakował kobietę i spędził w szpitalu psychiatrycznym 9 miesięcy. Pomimo tego, że się ożenił jego obsesja wzięła górę, zwabiał kobiety, zabijał i zostawiał po nich pamiątki w postaci butów i ubrań.
Albert DeSalvo
Zwany „The Boston Strangler” przyznał się do 13 morderstw kobiet w rejonie Bostonu w latach 1962-1964. Jego ojciec był brutalnym alkoholikiem często bijącym rodzinę. Albert w młodym wieku uwielbiał więzić koty i psy wewnątrz skrzyń i strzelać do nich z łuku. Jako dorosły zbrodni dokonywał przebierając się za robotnika i tak wchodził do domów ofiar i dusił je często pończochami. Od koloru uniformu zwano go także „Green Man attacks”.
Ted Bundy
To najbardziej rozpoznawalny i szeroko dyskutowany seryjny morderca w historii. Czarujący, przystojny i zły od urodzenia. Przyznał się do brutalnych napaści i mordów co najmniej 30 kobiet w latach 70. Jego biologiczną matką była kobieta, którą uważał za swoją siostrę. Od dzieciństwa uwielbiał noże, interesował się też czasopismami kryminalnymi pełnymi brutalnych opisów i makabrycznych zdjęć.
Dennis Rader
Znany jako „BTK Killer” (Blind, Torture, Kill) był prezydentem kongregacji kościelnej, działał w Boy Scout i prowadził spokojne życie rodzinne. Ale to tylko pozory. W latach 1974-1991 zabił 10 osób w Wichita w Kansas. Kiedy był chłopcem zobaczył jak dłoń matki ugrzęzła i ponieważ nie mogła się oswobodzić poprosiła syna, by zawołał pomoc. Widok bezradnej obiety wzbudził w nim ekscytację. Uwielbiał od tej pory patrzeć na bezradność i przerażenie ofiar.

POPELINA