Rozrywka Kino Filmy tygodnia

Filmy tygodnia

PODZIEL SIĘ

Last Christmas

Premiera: 8 listopada
Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Paul Feig
Obsada: Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson, Paul Feig, Michelle Yeoh, Bryony Kimmings, Henry Golding

Młoda kobieta o imieniu Kate, która boryka się z ciągłym pechem zatrudnia się jako elf w całorocznym sklepie świątecznym w centrum handlowym. A że jest to czas Bożego Narodzenia wszystko może się zdarzyć, zwłaszcza, kiedy na swojej drodze spotyka przystojnego Toma. Oczywiście na początku wszystko wydaje się nierealne jednak w miarę jak Londyn przemienia się coraz bardziej w bożonarodzeniowe miasto odmienia się także lod głównej bohaterki.

Primal

Premiera: 8 listopada
Gatunek: film akcji
Reżyseria: Josh Reed
Obsada: Nicolas Cage, Nick Powell, Famke Janssen, Richard Leder, Kevin Durand, Michael Imperioli

Kiedy Frank Walsh, myśliwy i kolekcjoner rzadkich egzotycznych zwierząt wysyła do zoo bezcennego białego jaguara myśli, że będzie to łatwy zarobek. Ale na statku z cennym zwierzęciem jest jeszcze ktoś, zabójca deportowany z USA. Kiedy zabójca uwalnia się i wypuszcza na wolność dzikie zwierzę Frank udaje się w pogoń za nimi, aż do zaskakującego finiszu tego wyścigu.

Love is blind

Premiera: 8 listopada
Gatunek: komedia romantyczna
Reżyseria: Monty Whitebloom, Andy Delaney
Obsada: Matthew Broderick, Monty Whitebloom, Aidan Turner, Shannon Tarbet, Andy Delaney, Benjamin Walker, Chloe Sevigny

Zabawna historia młodej dziewczyny, która dosłownie nie widzi ani nie słyszy swojej matki, mimo że mieszka z nią pod jednym dachem. Z pomocą ekscentrycznego psychiatry musi spędzić czas z zakochanym w niej mężczyźnie, który chciał popełnić samobójstwo. I pomimo tego, że nie widzi tego co jest przed nią zaczyna powolny proces dorastania i przejmowania kontroli nad swoim życiem.