Polecamy Dla Panów Golić czy nie

Golić czy nie

PODZIEL SIĘ

 Jedne kobiety uwielbiają owłosione klatki piersiowe, inne wolą wydepilowanych panów. Golić klatę czy nie? Oto jest pytanie! Zwłaszcza, że przed nami lato i plaże pełne pięknych, roznegliżowanych kobiet zażywających słonecznych kąpieli, czas podrywu i gorących romansów.

Na szczęście coraz większy odsetek panów goli się pod pachami. W końcu zrozumieli, że stary pot, zwłaszcza latem, nie zapewni im powodzenia. A niektórzy idą dalej i decydują się na depilację miejsc intymnych oraz klatki piersiowej, zwłaszcza ci panowie, którzy chcą się pochwalić swoją muskularną budową ciała, pięknie wyrzeźbionym torsem.

Golimy….
Depilację zacznij od oszacowania swojego zarostu. Jednych panów natura obdarzyła bujnym zarostem nie tylko na klacie, ale nawet i na plecach, a inni mają zaledwie kilka “włosków na krzyż”, które można usunąć zwykłą maszynką elektryczną do strzyżenia ustawioną na 0.

Jeśli należysz do grupy “zarośniętych” panów, zacznij depilację od ogolenia klaty maszynką, a następnie “doczyść” ją maszynką jednorazową. Aby uniknąć podrażnień skóry użyj żel lub krem do golenia. Po zgoleniu klaty koniecznie zastosuj krem nawilżający. W ten sposób unikniesz czerwonych krostek oraz podrażnienia skóry.

Jeśli nie chcesz używać maszynki, możesz użyć kremu do depilacji. Metody tej nie polecamy jednak panom z wrażliwą i delikatną skórą. Krem zawiera bardzo mocne chemiczne specyfiki, dlatego może powodować uczulenie i mocne podrażnienie.

Dla panów, którzy nie boją się bólu i na dłużej chcą mieć spokój z włosami na klacie sugerujemy wosk. Depilacja woskiem jest bardzo bolesna, zwłaszcza jeśli na klacie masz prawdziwy gąszcz włosów.

Istnieje jeszcze jedna metoda – laserowe usuwanie owłosienia. Jest to metoda dość kosztowna, ale efekty utrzymują się na długo.

A więc panowie – wybór należy do was. Wyjść na plażę z buszem na klacie, czy z pięknie ogoloną klatą.
Powodzenia!
Oprac. ms