Fakty Chicago Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia swiat…czyjś świat…

Każdy gest, nawet najdrobniejszy zmienia swiat…czyjś świat…

PODZIEL SIĘ

     Nauczyciele i rodzice z Wyspy Dzieci w Hanover Park zorganizowali dobroczynny kiermasz. Całkowity dochód przeznaczony był dla chorej mamy. Akcję wspomagały różne prywatne biznesy prowadzone przez nasze polskie mamy. 

Wszystkich gości serdecznie witały księżniczki: Kopciuszek i Aurora, z którymi można było zrobić pamiątkowe zdjęcie. Dodatkową atrakcją dla dzieci oprócz zdjęć i smakołyków były kolorowe tatuaże z postaciami z bajek. 

   Każdy mógł zakupić los na loterię fantową. Do wygrania były wspaniałe nagrody, jak np: biżuteria, kupony na zabiegi kosmetyczne, modna odzież, ekologiczne kosmetyki, maskotki i zabawki.

   Panie Nauczycielki i chętni rodzice z Wyspy Dzieci wykazali się umiejętnościami kulinarnymi przygotowując wspaniałe słodkości, przekąski , pyszną kawę oraz różnego rodzaju produkty i przetwory spożywcze.

    W miłej atmosferze można było zakupić upominek, zasięgnąć porad finansowych i zdrowotnych, skosztować ciasteczko, wypić kawę i oczywiście wspomóc finansowo Panią Anię w Jej walce z nowotworem. Jeśli ktoś z Państwa chciałby również dołączyć do grona dobroczyńców to można to zrobić na stronie :

https://www.gofundme.com/4u9b5-please-help

Za wszelką pomoc i modlitwy składamy w imieniu Pani Ani serdeczne podziękowania.