Najnowsze Upadek celebrytów

Upadek celebrytów

PODZIEL SIĘ

Celebryci i skandale to nierozłączna wręcz para. Jedne skandale mogą poprawić notowania gwiazd, inne zaś są przysłowiowym gwoździem do trumny, który wcześniejsze dokonania zamienia w proch.

Dziś o takich właśnie kontrowersjach, które zniszczyły kariery lub znacznie uszczupliły konta gwiazd.

Tiger Woods wartość $740 milionów
Ulubieniec publiczności, golfista odnoszący sukcesy nie tylko na polu golfowym ale także jako pupilek firm reklamowych okazał się notorycznie niewiernym mężem. I chociaż powrócił do sportu po tych wszystkich aferach jego zarobki dalekie są od poprzednich.

Mel Gibson wartość $425 milionów
Aresztowanie pijanego Mela, który obrażał Żydów kosztowało go 10-letnią przerwę w karierze i obniżenie stawki za występ w filmie (kiedyś było to $30 milionów).

Kevin Spacey wartość $100 milionów
Aktor, zdobywca Oscarów u szczytu popularności serialu „House of Cards” został oskarżony przez innego aktora o nieprzyzwoite zachowanie w stosunku do niego, kiedy był on nastolatkiem. Nie pomogły przeprosiny. Spacey został zwolniony z serialu, jego rolę w filmie zagrał powtórnie inny aktor, każdy film z aktorem poniósł klapę.

Matt Lauer wartość $80 milionów
Popularny dziennikarz prowadził poranny program Today show na stacji NBC od 1997 roku. Skandal, który zniszczył jego małżeństwo i karierę to doniesienia dotyczące niewłaściwych zachowań seksualnych.

Lance Armstrong wartość $50 milionów
Kiedyś mistrz i ulubieniec publiczności, który zwycięsko wyszedł z walki z rakiem. Wszystko legło w gruzach, gdy udowodniono byłemu mistrzowi stosowanie dopingu. Zrezygnowali z niego sponsorzy i odebrano mu siedem tytułów Tour de France.

Paula Deen wartość $14 milionów
Szefowa kuchni słynąca z propagowania potraw pochodzących z południa Stanów znalazła się na cenzurowanym, gdy okazało się, że używała rasistowskiego języka. Skutkiem tego było zerwanie kontraktu z programami kanału kulinarnego oraz z reklamodawcami.

Ryan Lochte wartość $6 milionów
Olimpijczyk, złoty medalista w pływaniu stracił wiele na popularniści oraz kontraktów reklamowych, kiedy skłamał, że został okradziony na stacji benzynowej przez członków zespołu pływackiego.

Anthony Weiner wartość $750 tysięcy
Niesławny polityk został przyłapany na 3 skandalach związanych z sextingiem. Najpierw wyrzucono go z 9 Dystryktu nowojorskiego, następnie z firmy public relation, już po 2 miesiącach, na koniec wyrzucono go z posady współpracownika New York Daily News i kanału NY1.

POPELINA