Fakty Chicago WOŚP Chicago idzie na rekord

WOŚP Chicago idzie na rekord

PODZIEL SIĘ

Za nami 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbył się w niedzielę, 12 stycznia w Copernicus Center. Polonia po raz kolejny pokazała jak wielkie ma serce i na liczniku WOŚP Chicago jest już ponad $150 tysięcy!

Chicago niemal od początku Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy gra z Jurkiem Owsiakiem. Każdego roku dziesiątki osób jest zaangażowanych w organizację WOŚP w Chicago.

Zanim odbędzie się wielki finał w Copernicus Center, odbywają się mini sztaby, podczas których grane są koncerty, odbywają się licytacje i loterie. W tym roku w mini sztabach wziął udział Pub Ok, Sokół Riders, Pistakee Bay Stable, odbył się także tenisowy mini sztab oraz u Dzikiej szalona jazda. Wolontariusze przez dwa dni kwestują z puszkami w polskich sklepach. A zwieńczeniem całej akcji jest finał w siedzibie Fundacji Kopernikowskiej.

Koncerty na scenie głównej, moc atrakcji na scenie dziecięcej, licytacje, cicha aukcja, kiermasz, pyszne jedzenie – to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na odwiedzających Copernicus Center. Dzięki hojności polonijnych serc w tym momencie udało się sztabowi WOŚP Chicago zebrać już ponad $150 tysięcy i suma ta wciąż rośnie.

Życzymy, aby po raz kolejny został pobity rekord w Chicago. A jeśli ktoś z was chciałby przyłączyć się do zbiórki, może to zrobić poprzez wpłatę do wirtualnej skrzynki

https://www.facebook.com/donate/1141778099500352/10220928315701285/