Tylko u nas Zjedz pyszny obiad w towarzystwie gwiazd

Zjedz pyszny obiad w towarzystwie gwiazd

PODZIEL SIĘ

Jeśli marzyłeś/aś aby kiedyś zjeść wspólny obiad z gwiazdami polskiej sceny muzycznej, porozmawiać z nimi, podpisać
płytę lub zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie – selfie na media społecznościowe, to właśnie może spełnić się twoje marzenie.

To jedyna taka okazja!!! Zapraszamy w niedzielę 3 marca o 2 po południu do Music Box w Niles (6873 N. Milwaukee Ave, Niles) na wspólny obiad z zespołem Kombii, Varius Manx, Kasią Stankiewicz i Red Lips.


Nie przegap swojej szansy na poznanie znanych i lubianych
artystów. I pamiętaj – nie czekaj z zakupem biletów na to specjalne wydarzenie, gdyż liczba miejsc jest bardzo ograniczona.

Zrób niespodziankę swojej dziewczynie – chłopakowi, a może mamie, teściowej i zabierz ich na wspólny obiad z gwiazdami estrady! Pyszne jedzenie, dobre alkohole, miła atmosfera w wyborowym towarzystwie. A to wszystko w nowo otwartym klubie Music Box w Niles. Bilety VIP upoważniające do spotkania z gwiazdami do nabycia w klubie Music Box, na Facebook klubu oraz podczas koncertu Kocham Polską Muzę – 2 marca w Joe’s Live w Rosemont. Po rezerwacje można również dzwonić bezpośrednio pod numer telefonu 773-816-1938.

Music Box to nowy klub stworzony z myślą o Polonii. Jeśli szukasz
miejsca na zorganizowanie swoich urodzin, rocznicy, rodzinnej imprezy – nie szukaj dłużej – już znalazłeś. Zadzwoń i zapytaj, a nie pożałujesz. Serwis dostosowany do twoich potrzeb na najwyższym poziomie.
Więcej informacji: 773-816-1938 lub w klubie Music Box (6873 N
Milwaukee Ave, Niles).
Music Box zaprasza również na koncerty zespołów:
Piękni i Młodzi – 2 marca, 8 PM
After Party – 16 marca, 8.30 PM

Materiały dzięki uprzejmości organizatorów